ČUKARIČKI NIJE MOGAO DO PODVIGA: Genk pobedio i zakucao brđane za dno tabele

05. 10. 2023. u 23:01

Fudbaleri Čukaričkog dočekali su Genk na stadionu u Leskovcu u okviru 2. kola Lige konferencije i poraženi su sa 2:0.

ЧУКАРИЧКИ НИЈЕ МОГАО ДО ПОДВИГА: Генк победио и закуцао брђане за дно табеле

Genk je od samog početka utakmice krenuo oštrije i jače, što su odmah i iskoristili. Već u 10. minutu gosti su poveli. Brajan Hejnen je pokazao da se dobro snalazi unutar šestnaesterca kada je ispratio sjajanu loptu i uputio udarac iz prve koji je završio u donjem levom uglu i gosti su poveli sa 1:0.

Već u 21. minutu Genk povisuje prednost na dva gola razlike, ovog puta sa jedanaest metara. Fudbaler Čukaričkog je napravio penal a Džozef Pejntsil je matirao golmana brđana Nemanju Belića.

Do kraja utakmice viđena je velika borba, Čukarički je imao nekoliko dobrih prilika koje nije uspeo da iskoristi i gosti iz Belgije odnose tri važna boda sa teškog gostovanja.

BONUS VIDEO: Fudbaler Jang bojsa, Filip Ugrinić: Voleo bih da zaigram za Zvezdu!