"NAJGORE POLUVREME U POSLEDNJIH 20 GODINA": Sraman tekst Hrvata o gostovanju Zvezde u Mančesteru

20. 09. 2023. u 11:08

Crvena zvezda se hrabro nosila sa Mančester sitijem, ali izgleda da neki to nisu želeli da vide.

НАЈГОРЕ ПОЛУВРЕМЕ У ПОСЛЕДЊИХ 20 ГОДИНА: Сраман текст Хрвата о гостовању Звезде у Манчестеру

Ova utakmica bila je povod hrvatskim medijima da ponovo žestoko udare po šampionu Srbije.

Niz tekstova pojavio se kod komšija, a prednjačio je portal Index.hr.

"Zvezda je odigrala najgore poluvreme Lige šampiona poslednjih 20 godina i dobila ga 1:0" naslov je teksta u kom se nipodaštava igra crveno-belih u prvih 45 minuta.

Hrvatima ni to nije bilo dosta, pa su iskoristili i pad koncentracije najboljeg pojedinca utakmice Omrija Glazera, te su žestoko uvredili Izraelca.

"Zvezdin golman odbranio čuda i onda pacerski kiksnuo kod dva gola Sitija" naslov je teksta u kom su novinari pomenutog portala udarili po čuvaru mreže tima sa Marakane.