"SA NESTRPLJENJEM ČEKAMO PROSLAVU TITULE": Defanzivac Zvezde se nada punom stadionu u poslednjem kolu
CRVENA zvezda je osvojila novu titulu šampiona Srbije, a proslava je zakazana za 28. maj kada na "Marakanu" stiže Novi Pazar. Defanzivac crveno-belih Uroš Spajić se nada da će tada veliki broj navijača biti na stadionu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Ipak, pre toga klub iz Ljutice Bogdana u subotu od 18.30 dočekuje Vojvodinu. Defanzivac je istakao da je srećan što se vratio i što je povreda zbog koje je dugo pauzirao sada prošlost.
- Osećaj je sjajan, dugo iščekivan, jako sam srećan što sam se oporavio i što je povreda prošlost. Veoma mi je drago što sam se vratio upravo u Zvezdinom dresu i što se utakmica igrala na "Marakani". Bio sam ushićen, jedva sam čekao da istrčim na teren, pogotovo što je to kod kuće, gde je najmilije. Postigao sam lep gol i veoma sam srećan zbog činjenice da se tako sve odigralo, pred našim navijačima i mojom porodicom. Prethodnih godinu dana mi je prošlo kroz glavu u tom momentu, ali sam osetio i pozitivnu energiju kojom ću se voditi – istakao je Uroš Spajić.
Nedostajalo je ovom 30-godišnjaku igranje pred navijačima Crvene zvezde.
- Osetio sam od prvog trenutka konekciju između navijača i mene. Dodatna su mi motivacija da budem pravi, 100 odsto spreman i da kad god budem igrao, budem na svom nivou, kao i da beležimo najbolje moguće rezultate što je i najvažnije. Drago mi je što sam se vratio, sve je neuporedivo i na višem nivou u odnosu na ono kada si u inostranstvu. Nadam se da ću svojim partijama pružati zadovoljstvo svim navijačima, trudiću se, raditi na sebi kao i do sad. Sa nestrpljenjem čekamo i proslavu titule koja je planirana za 28. maj. Pozivam navijače da dođu u što većem broju. Teško je vreme, ali ćemo se mi potruditi da svima koji dođu na Marakanu upriličimo lepe trenutke. Naravno, nije nam lako da igramo u ovoj situaciji, ali daćemo sve od sebe da zvezdaši, koji će siguran sam dobro ispuniti stadion, zadovoljni odu sa "Marakane" - zaključio je Spajić.
Podsetimo, Crvena zvezda je prva na tabeli sa 92 boda.
BONUS VIDEO: NA SAMOM POČETKU: Ovako je Zvezda dala vodeći gol protiv Voždovca na "krovu"
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"JOŠ SAM GLADAN...": Novak Đoković o borbi sa lavovima, Srbiji, Federeru i Nadalu
11. 05. 2023. u 11:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)