BUGARI OŠTRI PREMA SRPSKOM STRUČNJAKU: Saša Ilić suspendovan!

Zoran Ćorović

28. 02. 2023. u 22:17

IAKO je njegov tim lider šampionata, Saša Ilić nema popusta. Fudbalski savez Bugarske kaznio je trenera CSKA sa dva meča suspenzije i 800 leva (oko 400 evra).

БУГАРИ ОШТРИ ПРЕМА СРПСКОМ СТРУЧЊАКУ: Саша Илић суспендован!

FOTO: M. Vukadinović

Razlog suspenzije je peti žuti karton koji je srpski stručnjak zaradio u pobedi nad Septemvrijem (1:0) u poslednjem kolu. Zbog kazne, Ilić neće moći sa klupe da vodi mečeve protiv Lokomotive iz Plovidva, kao i protiv istoimene ekipe CSKA iz Sofije, kluba nastalog 2016. godine.

CSKA je trenutno prvi na tabeli bugarskog šampionata sa četiri boda više od Ludogoreca, koji ima meč manje. kazna je došla u najgorem mogućem trenutku, baš kada se zahuktala borba za titulu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.

16. 03. 2026. u 12:26

Komentari (0)

SVETSKI SKANDAL! Čuveni Hrvat izbačen iz tenisa, otkriveno da je godinama varao i pomagao drugima da to rade!