SRPSKI GOLMAN U STILU ALISONA I KURTOE: Rajkovićev kiks koštao Majorku na gostovanju Espanjolu (VIDEO)

25. 02. 2023. u 17:35

Fudbaleri Majorke poraženi su na gostujućem terenu od ekipe Espanjola sa 2:1, u okviru 23. kola La Lige, a srpski golman je napravio veliki kiks kao kada su Kurtoa i Alison pre nekoliko dana dodali protivničkim igračima loptu u noge.

СРПСКИ ГОЛМАН У СТИЛУ АЛИСОНА И КУРТОЕ: Рајковићев кикс коштао Мајорку на гостовању Еспањолу (ВИДЕО)

Pri rezultatu 0:0, Predrag Rajković je hteo da pronađe svog saigrača, međutim lopta je završila u nogama igrača Espanjola, što je ovaj iskoristio i asistencijom doveo svoju ekipu u vođstvo.

Do kraja prvog poluvremena Majorka je uspela da izjednači, međutim u nastavku meča Espanjol je došao do drugog gola i ubeležio je bitnu pobedu.

Espanjol se sada nalazi na 12. mestu sa 27 osvojenih bodova, dok je Majorka na poziciji broj osam sa 31 bodom.

BONUS VIDEO: Milojević posle pobede Zvezde u Ivanjici: Ako neko misli da je lako...