ŠTA JE SA MARKOVIĆEM I JEVTOVIĆEM? Zemljotres razorio grad u kome nastupaju bivši fudbaleri Partizana
Zastrašujući prizori stižu iz Turske i Sirije ovog jutra, nakon dva katastrofalna zemljotresa u kojima je, prema prvim izveštajima, poginulo više od 500 ljudi. Spasioci konstantno izvlače mrtve i povređene iz ruševina, a nekoliko gradova je potpuno uništeno.
Foto: Tanjug/AP
Ozbiljno je stradao i Gazijantep, grad u kome žive i nastupaju Lazar Marković i Marko Jevtović, bivši igrači Partizana.
Svi su celo jutro u strahu, šta je sa pomenutom dvojicom momaka, pa su se oglasili iz Humske i otkrili da su nekadašnji crno-beli na bezbednom, odnosno u Antaliji.
Gazijantep je igrao utakmicu protiv tamošnjeg kluba, pa je ekspedicija sa srpskim fudbalerima ostala na sigurnom.
BONUS VIDEO: MAJSTOR I NA LEDU: Fuseni Dijabate prelepim pogotkom doneo prednost Partizanu u Kruševcu
Preporučujemo
DIJABATE MOŽE I PO LEDU: Fudbaler Partizana postigao prelep gol u Kruševcu (VIDEO)
05. 02. 2023. u 16:09
KATASTROFALNI USLOVI ZA IGRU: Zbog ovoga je meč Partizan - Napredak kasnio
05. 02. 2023. u 14:57
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)