UŽASNE VESTI IZ KOMŠILUKA: Bivši fudbaler u komi! Pretukli ga, pa mu pucali u glavu
KAKO prenose bosanski mediji bivši fudbaler Almir Rašćić nalazi se u komi, nakon što je pretučen, njemu su pucali u glavu.
FOTO: Facebook/Rascic Almir
Kako prenosi portal "Klix.ba".ubrzo nakon napada, Almir je prebačen u sarajevsku bolnicu, gde je i operisan, a sada se nalazi u komi.
Almir je napadnut na kućnom pragu, kada su ga dve maskirane osobe prvobitno napale palicama, da bi mu potom i pucali u glavu. Istraga je u toku, a traga se i za napadačima.
On je živeo u Goražđu, gde je i proveo jedan deo svoje fudbalske karijere. Pored tog kluba, igrao je još i za Željezničar, Velež, Olimpik, Orašje i Zadar, dok je njegov brat Admir, svojevremeno nastupao i u Srbiji za ekipu Novog Pazara.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NEKI NOVI KLINCI: Srbija maestralna na startu Svetskog prvenstva u rukometu!
13. 01. 2023. u 21:55 >> 21:08
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)