HRVATI NAPRAVILI HAOS: Sudija pogođen stolicom u glavu, meč prekinut

12. 11. 2022. u 20:07

SLAVEN Belupo i Hajduk odigrali su neverovatan meč. Gosti su vodili 2:0 na poluvremenu, a meč je završen rezultatom 2:2, a ipak, duel je obeležio prekid zbog divljanja navijača.

ХРВАТИ НАПРАВИЛИ ХАОС: Судија погођен столицом у главу, меч прекинут

Pokačili su se fudbaleri Slovana i Hajduka, Vinka Solde i Marko Livaja, nakon čega je 36. minutu poletela hrpa predmeta na teren.

Jedan od njih pogodio je u glavu pomoćnog sudiju. Komentatori meča preneli su da je linijski sudija pogođen stolicom u glavu, prenosi "Sportal".

Kad su se igrači vratili na teren, spikerka na "koprivničkom" stadionu rekla je da će utakmica biti potpuno prekinuta ako uleti još nešto na teren.

Kapiten Hajduka Marko Livaja razgovarao je sa sudijom Čulinom, a utakmica je nastavljena nakon gotovo 20 minuta pauze.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI