SAIGRAČI SE HVATALI ZA GLAVU: Da li je upravo postignut najbolji gol u futalu svih vremena? (VIDEO)

30. 10. 2022. u 15:37

FUTSAL i njegov "stariji brat", fudbal, iznedrili su brojne majstorije, ali jedan gol na malim terenima ušao je upravo u najuži izbor za najlepši koji je postnut.

САИГРАЧИ СЕ ХВАТАЛИ ЗА ГЛАВУ: Да ли је управо постигнут најбољи гол у футалу свих времена? (ВИДЕО)

Tviter / MatchTV

Futsal je sve popularniji širom planete, a i ne čudi imajući u vidi kakvi majstori ga sve igraju.

Čarolije "na petoparcu", golovi "iz prve", akcije kao iz video-igrica... Sve to ovo "mini" verziju "velikog fudbala" čini atraktivnom, ali su brojne individualne bravure pale pred onim što je u ruskom prvenstvu sada uradio Andrej Batirev.

On je na meču svog Tjumena i KPRF-a (koji je okončan rezultatom 3:3) u 22. minutu drugog poluvremena na nestvaran način zatresao mrežu rivala.

Golman Denis Subotin mu je preko celog terena bacio loptu rukom, a Batirev visoko podigao nogu i petom, iz "mrtvog ugla", poslao neodbranjiv udarac u mrežu rivala.