GOL SERGEJA U TEŠKOM PORAZU LACIJA: Srbin se upisao u strelce, nebesko-plavi se obrukali (VIDEO)

15. 09. 2022. u 21:00

SRPSKI fudbaler Sergej Milinković Savić postigao je prvi gol ove sezone i to u Ligi Evrope protiv Midtjilanda u gostima.

ГОЛ СЕРГЕЈА У ТЕШКОМ ПОРАЗУ ЛАЦИЈА: Србин се уписао у стрелце, небеско-плави се обрукали (ВИДЕО)

Reprezentativac naše zemlje je ovaj meč počeo na klupi za rezerve, a priliku da zaigra dobio je u 53. minutu kada je zamenio Vesina. Samo četiri minuta nakon što je kročio na teren stadiona "MCH Arena" zatresao je mrežu rivala.

Sergej je primio loptu na nekih 20 metara, šutirao je, a lopta je na putu do gola pogodila jednog igrača danskog kluba i prevarila Jonasa Losla.

Treba reći da je Lacio doživeo pravu katastrofu u Herningu pošto je poražen sa ubedljivih 5:1.

BONUS VIDEO: Stadion Trabzona sat vremena pred meč sa Zvezdom