PARTIZANOV "BLICKRIG": Ovako su crno-beli eskpresno slomili otpor Maltežana (VIDEO)

18. 08. 2022. u 21:35

FUDBALERI Partizana dočekali su večeras u Humskoj malteški Hamrun u prvom meču plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige konferencija.

ПАРТИЗАНОВ БЛИЦКРИГ: Овако су црно-бели ескпресно сломили отпор Малтежана (ВИДЕО)

Igrao se 16. minut kada je golu Partizana prethodila greška gostiju, Živković je prosledio loptu do Meniga, koji je sjajno produžio do Gomeša i gola za 1:0.

Napadač crno-belih je uspešno nadmudrio golmana Hamruna, prošao je pored njega, dok defanzivac gostiju nije uspeo da ga spreči u nameri da zatrese mrežu.

Nakon gola u 16. minutu, "parni valjak" je već u 25. minutu duplirao prednost. Nakon kornera, Vujačić je sproveo loptu do kapitena Slobodan Uroševića koji je glavom povisio prednost crno-belih.

Na 3:0 povisio je Dijabate, nakon što je ga je maestralno i nesebično proigrao Patrik Andrade, koji je prethodno dobio sjajnu loptu u prostor od strane Kvinsija Meniga.

Prenos večerašnjeg duela Partizan - Hamrun možete da pratite uživo uz portal "Novosti".

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope