MESI I SUAREZ OPET IGRAJU ZAJEDNO? Urugvajac otkrio za koji klub bi mogli da nastupaju
LIONEL Mesi i Luis Suarez činili su strašan tandem u Barselone. Urugvajac veruje da se to može ponoviti, ali u drugom klubu.
FOTO: AP
Sjajni napadač je završio epizodu u madridskom Atletiku, pa će od leta biti slobodan igrač. On je gostovao u podkastu "El Larguero" i istakao je kako Karim Benzema zaslužuje zlatnu loptu, ali nije mogao a da ne spomene Mesija.
- To je pošteno, ali iskreno, za mene će Leo uvek biti najbolji igrač. On radi posebne stvari, ono što niko drugo ne može - rekao je Suarez.
Voditelja je intersovalo da li se ponovo može desiti da Argentinac i Urugvajac igraju zajedno. Iskusni napadač dao je zanimljiv odgovor.
- To je moguće, zašto da ne? Možda već od iduće sezone, u Interu iz Majamija ili tako negde. Video sam da se on dovodi u vezu s MLS-om - zaključio je ovaj 35-godišnjak.
Mesi i Suarez su šest sezona igrali za Barselonu, za to vreme su osvojili četiri Primere, isto toliko puta su bili najbolji u Kupu kralja, a jednom su se radovali trofeju Lige šampiona.
Podsetimo, Leo je u leto 2021. godine pojačao PSŽ, dok je Luis godinu dana ranije postao član Atletiko Madrida.
BONUS VIDEO: Navijači Zvezde na ulicama Beograda slavili titulu
Preporučujemo
NOVAK PRVI PUT PROTIV VAJDE: Đoković saznao rivala u drugom kolu Rolan Garosa
24. 05. 2022. u 16:22
POZNAT TERMIN NOVAKOVOG MEČA: Đoković spreman za Vajdu i njegovog pulena
24. 05. 2022. u 16:50
CONGA SE OPROSTIO U SUZAMA: Francuz na Rolan Garosu završio bogatu karijeru (FOTO)
24. 05. 2022. u 18:19
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)