BUDUĆNOST JE SVETLA: Kadeti Srbije se plasirali na Evropsko prvenstvo

29. 03. 2022. u 20:15

KADETSKA fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je pobedu protiv Velsa sa 4:2 i na taj način izborila plasman na Evropsko prvenstvo.

БУДУЋНОСТ ЈЕ СВЕТЛА: Кадети Србије се пласирали на Европско првенство

Izabranici selektora Radovana Krivokapića pokazali su veliki karakter pošto su uspeli da se vrate iz minusa od dva gola i naprave preokret.

Rival je poveo od 19. minuta golom Osmanda, a kasnije su i povisili prednost u 55. minutu preko Benjamina. "Orlići" su se trgli od tog momenta i počeli da plešu po terenu.

JUNACI Kadetska reprezentacija Srbije/FOTO: FSS

Zaostatak je smanjio Serafimović u 59. minutu, a izjednačenje iz jedanaesterca je doneo Milošević u 63. Vođstvo je samo šest minuta kasnije doneo Milošević, kojem je to ujedno bio i drugi gol, a tačku na meč je stavio Bubanj u 76. minutu.

Srbija je na prvom mestu u grupi sa sedam bodova, ispred Turske i obezbedila je plasman na Evropsko prvenstvo u Izraelu koje se igra od 16. maja do 1. juna.

BONUS VIDEO: Piksi - Ovo je trenutak uživanja, svi nas hvale!