HRVATI SLAVE SRBINA: Andrić režirao pobedu Dinama

30. 01. 2022. u 20:45

Dinamo je savladao Rijeku u derbiju kola hrvatskog šampionata (2:0) na krilima Komnena Andrića. Srpski internacionalac nije bio strelac, ali je odigrao ogromnu ulogu kod oba gola zagrebačkog tima.

ХРВАТИ СЛАВЕ СРБИНА: Андрић режирао победу Динама

Najpre je u 22. minutu posle dobrog centaršuta Oršića pucao glavom, golman Rijeke Labrović je odbranio, ali je odbijenu loptu Šutalo poslao u mrežu. VAR je proveravao da li je Srbin bio u ofsajdu i odgovor je bio negativan.

Krajem prvog poluvremena, u 43. minutu, ponovo se u glavnoj ulozi našao Andrić. Odlično je izneo kontru, poslao odličnu loptu za Oršića kojem je ostao lakši deo posla.

Andrić inače igra odličnu sezonu. Ovo mu je bila 22. utakmica u svim takmičenjima. Do sada je postigao sedam golova, a protiv Rijeke upisao i prvu asistenciju.