SVET NE MOŽE DA SE NAČUDI: Dao dva najlepša gola sezone za minut, oba poništena! (VIDEO)

12. 01. 2022. u 10:26

FUDBAL stvarno ume da ispiše neverovatne priče.

СВЕТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАЧУДИ: Дао два најлепша гола сезоне за минут, оба поништена! (ВИДЕО)

FIFA

U engleskom Čempionšipu sinoć je Aleksandar Mitrović, naš reprezentativni rekorder po broju golova, dvaput zatresao mrežu Redinga i to u velikoj pobedi Fulama od čak 0:7.

Ali, nije dao dva najlepša gola na meču koja su, pritom, poništena!

Tragičar je bio Endi Kerol, igrač Redinga, čiji je trener Veljko Paunović.

On je u razmaku od samo 60-ak sekundi na dva maestralna načina zatresao mrežu Fulama, ali zbog ofsajda obe majstorije nisu dovele do toga da se rezultat tada promeni.

A kakve je samo golove dao tada Kerol, pogledajte i sami:

Što se Mitrovića tiče, podsetimo, igrao se treći minut nadoknade prvog poluvremena kada je reprezentativac naše zemlje bio precizan sa bele tačke i doneo svojoj ekipi prednost od 0:2.

Drugi put se Srbin upisao u strelce u 89. minutu kada je natrčao na odbijenu loptu i smestio je u praznu mrežu gola Redinga koji je čuvao Luk Sautvud.

Mitrović je sa nova dva pogotka stigao do brojke od 24 gola u Čempionšipu i vodi na listi strelaca. Iza njega je fudbaler Blekburna Ben Brereton koji je postigao 20 golova.

Inače, "kotidžeri" su drugi na tabeli sa 48 bodova, jednim manje od vodećeg Bornmuta, ali i utakmicom manje. Reding je 21. sa 22 boda, i iza njega su samo tri tima u zoni ispadanja (Piterboro sa 19 bodova, Barnsli sa 14 i Derbi sa 11).

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama