MITROVIĆ, OD TRAGIČARA DO HEROJA: "Najbolji dan u mojoj karijeri, nikada nisam odustao"
HEROJ fudbalska reprezentacija Srbije i Fulama Aleksandar Mitrović govorio je za klupski sajt o uspehu nacionalnog tima.
Foto: N. Skenderija
Miljenik navijača londonskog tima izrasta u junaka naše reprezentacije koji je jedan od najzaslužniji za plasman "orlova" na Svetsko prvenstvo.
Mitrovićev gol u 92. minutu protiv Portugalije bio je dovoljan za plasman na Mundijal.
- Sjajno veče, to je bio najbolji dan u mojoj karijeri i bitan dan za Srbiju, nešto neverovatno... Ispisali smo istoriju. Sjajno veče, a i dalje osećam te leptiriće nisam se smirio od utakmice, dogodilo se nešto neverovatno. Pobedili smo Portugal na način na koji smo to uradili i posle sedam godina gube na svom terenu, u svakom aspektu igre smo bili bolji. Bio sam na Svetskom prvenstvu već, ali na ovaj neverovatan način smo se plasirali i to je najbolji osećaj na svetu da cela zemlja tako bude ponosna na tebe, rekao je Aleksandar Mitrović za klupski sajt Fulama.
Osvrnuo se i na put od tragičara do heroja.
- Prošlo je tačno godinu dana od promašaja protiv Škotske. Bila je ovo sjajna godina. Sve je to život, kroz karijeru prolazite kroz teške periode tokom kojih donesete odluku da li ćete se boriti ili predati. Nikad nisam odustao, ne samo u reprezentaciji nego i u klubu, glavu držim gore i ne odustajem. Ove godine je sve sjajno i ponosan sam na to.
BONUS VIDEO
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ATP BAŠ BRIGA ZA NOLETA: Novak Đoković praktično bez odmora pred polufinale
19. 11. 2021. u 17:01
OGLASIO SE OSTOJA MIJAILOVIĆ: Evo šta kaže o "tuči" Zagorca i Kuruca
19. 11. 2021. u 10:36
OPET FRKA U DENVERU: Jokić spasavao sudije od "poludelog" Melouna (VIDEO)
19. 11. 2021. u 08:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐURICA GARANTUJE: "Španija šampion sveta!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
17. 07. 2026. u 13:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)