EVRA UDARIO PO MESIJU: Muka mi je od njega, šta je osvojio prošle godine?
TRADICIJA je da se na spisku za Zlatnu loptu nađe jedan od najboljih fudbalera svih vremena Lionel Mesi. Argentinac je opet u konkurenciji za najboljeg igrača, iako nije imao uspešnu sezonu, bar na klupskom planu.
Foto: EPA-EFE/Peter Powell
Član PSŽ-a je sa "gaučosvima" osvojio Kopa Ameriku i ugledni L’Ekip ga je zajedno sa Robertom Levandovskim, Kristijanom Ronaldom, Žoržinjom i Karimom Benzemom svrstao u najuži krug kandidata.
Ipak, bivši fudbaler Mančester junajteda, Patris Evra, smatra da Mesiju tu nije mesto.
- Ako pitate mene, Zlatnu loptu treba da dobiju Kante ili Žoržinjo. Muka mi je od Mesija. Šta je osvojio prošle godine? Dobro, Kopa Ameriku. Šta je uradio sa Barselonom – kaže Evra, koji sada radi kao komentator za "Skaj Sports".
Argentinac je rekorder sa šest Zlatnih lopti. Ronaldo ih ima pet, a Mišel Platini, Johan Krojf i Marko van Basten po tri.
BONUS VIDEO: RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje
Preporučujemo
HRABRA ZVEZDA NAMUČILA CSKA: Crveno-beli ispustili pobedu u završnici
15. 10. 2021. u 20:54 >> 20:54
UPALjAČ SKUPLjI OD "UBIJ SRBINA": Skandalozan potez čelnika ABA lige!
15. 10. 2021. u 12:41
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)