DEBAKL MIHINE BOLONJE: DŽeko ušao sa klupe i pokazao da je dostojna zamena za Lukakua! (VIDEO)

18. 09. 2021. u 19:56

PRŠTALO je od uzbuđenja u Milanu, gde je na Đuzepe Meaci Inter ponizio Bolonju "spakovavši" šest golova u mrežu Lukaša Skorupskog za konačnih 6:1 (3:0)

ДЕБАКЛ МИХИНЕ БОЛОЊЕ: Џеко ушао са клупе и показао да је достојна замена за Лукакуа! (ВИДЕО)

Sećamo se dolaska Edina Džeka, za koga su mnogi sumnjali da će biti dostojna zamena za Belgijanca Romelu Lukakua, toliko su mala očekivanja od njega bila da je debitovao u prijateljskom meču, a klub je pre toga zaboravio da ga predstavi.

Duel četvrtog kola bio je prava prilika da pokaže "nevernim Tomama" ii het trikom pošalje Sinišu Mihajlovića i njegovu Bolonju nazad u Emiliju-Romanju.

Lautaro Martinez je posle šest minuta igre pokazao da nas čeka dosta uzbuđenja u meču. Ušao je Edin Džeko umesto Žoakina Koree koji se povredio u 29. minutu. ž

Minut kasnije Martin Škriniar uvećao je prednost na 2:0, da bi Nikolo Barela u 34. uvećao još jednom prednost domaćina.

Matias Većino je u 54. minutu rešio svako pitanje pobednika, a onda je usledio period igre u kojem je odličan bio Edin Džeko. Bosanski "dijamant" je prvo u 63. minutu zatresao mrežu na asistenciju Marsela Brozovića, a potom još jednom pet minuta kasnije.

Teate je četiri minuta pre kraja meča postigao počasni pogodak za Bolonju i konačnih 6:1