TIP - NAJBOLJE IZ NOVOG BROJA: Karneval u Salernu
NAJBOLjI predlozi iz novog broja kladioničarskog lista TIP
FOTO: Tanjug
- MIROSLAV TANjGA (Italija)
SALERNITANA – ROMA GG
- Navijači Salernitane 23 godine su čekali povratak kluba u Seriju A. Prošle nedelje, na gostovanju mojoj Bolonji, na tribinama ih je bilo tri hiljade, a stekao sam utisak, da bi ih bilo i mnogo više, da je naša uprava to dozvolila. Verujem da će za vikend, u duelu sa Romom, stadion Salernitane da „gori“. U karnevalskoj atmosferi domaćin sigurno može do počasnog gola.
- NENAD DžODIĆ (Francuska)
REMS – PSŽ 2
- Dvojku, šta drugo da izdvojim u utakmici na terenu Remsa, u kojoj će za PSŽ debitovati Mesi.
- MIODRAG KRIVOKAPIĆ (Škotska)
HIBERNIJAN – LIVINGSTON 1
- Hibernijan je na terenu Dandija pružio blistavu partiju, ali je imao nesreću da iz bezazlene akcije u finišu meča primi gol za 2:2. Na svom bunjištu, nešto slično ne bi smelo da mu se ponovi sa Livingstonom.
- DEJAN LEKIĆ (Španija)
HIHON – MIRANDES 1
- Očekujem da Hihon nastavi tradiciju osvajanja tri boda protiv Mirandesa i ove sezone. U vreme kada sam nastupao za ekipu sa „Molinona“, Mirandes je bio naša redovna mušterija. Verujem da će tako biti i sada.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZLATO!! Srbija ima nove evropske šampione!!
Srpski reprezentativci Martin Mačković i Nikolaj Pimenov ostvarili su veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u veslanju u Varezeu, pošto su osvojili zlatnu medalju u disciplini muški dubl skul (M2x).
01. 08. 2026. u 12:27 >> 12:27
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)