PODELA BODOVA U SEVILJI: Kadiz vodio na "Benito Viljamarinu", Betis došao do boda preko Huanmija (VIDEO)

20. 08. 2021. u 22:57

FUDBALERI Betisa i Kadiza podelili su bodove u drugom kolu Primere, pošto su odigrali 1:1 na stadionu "Benito Viljamarin".

ПОДЕЛА БОДОВА У СЕВИЉИ: Кадиз водио на Бенито Виљамарину, Бетис дошао до бода преко Хуанмија (ВИДЕО)

Kako je počeo meč očekivala se goleada, ali od toga nije bilo ništa. Gosti su već u 11. minutu došli do prednosti kada je Alvaro Negredo pogodio mrežu rivala sa bele tačke.

Iskusni napadač je najpe promašio penal, ali je kazeni udarac je ponovoljen i španski igrač je iz drugog pokušaja bio precizan.

Nisu domaći dugo čekali da poravnaju rezultat. Huanmi je u 22. minutu postigao gol i ispostavilo se postavio konačan rezultat utakmice.

Betis je bio bolji rival, imao je veći posed lopte i još nekoliko prilika da dođe do trijumfa. Dve dobre je propustio upravo Huanmi, a jednu Huan Miranda, ipak do promene ishoda nije došlo.

I timu iu Sevilje i Kadizu je ovo drugi remi u sezoni, a zanimljivo je da su i u prvom kolu svoje mečeve okončali rezultatom 1:1.