MLADOST I DALJE BEZ BODOVA: Radnik odneo sva tri boda iz Lučana

20. 08. 2021. u 21:19

FUDBALERI Mladosti nastavili su sa lošim rezultatima ove sezone. Lučanci su doživeli i peti poraz - ovoga puta Radnik iz Surudilice je bio bolji kao gost sa 2:0.

МЛАДОСТ И ДАЉЕ БЕЗ БОДОВА: Радник однео сва три бода из Лучана

Ne ide, pa ne ide izabranicima Ivana Stefanovića. Još uvek ne znaju kako je osvojiti bod u Superligi Srbije.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a moglo je da ih bude. Igrači koje sa klupe predvodi Igor Bondžulić imali su veliku priliku da u finišu prvog dela meča dođu do prednosti, ali je pokušaj Lukića iz neposredne blizine zaustavio Milović.

Nastavak susreta bolje je otvorio Radnik. Igrao se 49. minut kada je Uroš Milovanović doveo goste do prednosti. Bio je to njegov treći gol u Superligi Srbije.

Prošlo je svega 10 minuta, a na semaforu je stajalo 0:2. Vođstvo Surduličana duplirao je Nemanja Subotić preciznim udarcem malu unutar kaznenog prostora.

Mladost je posle pet kola bez bodova i nalazi se na poslednjem 16. mestu na tabeli, dok je Radnik četvrti sa devet bodova.