KRAJ ZA SRBINA: Kecmanović ispao sa OI posle velikog preokreta i drame - ništa od duela sa Cicipasom

Novosti

27. 07. 2021. u 11:42

SRPSKI teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u osminu finala Olimpijskih igara u Tokiju.

КРАЈ ЗА СРБИНА: Кецмановић испао са ОИ после великог преокрета и драме - ништа од дуела са Циципасом

On je u 1/16 finala izgubio od Francuza Uga Umbera 2:1 (4:6, 7:6, 7:5) posle dva sata i 25 minuta igre.

Velika borba viđena je u ovom meču, Kecmanović je dobio prvi set, ali onda je Francuz osvojio dva posle velike drame.

U drugom setu je Umber trijumfovao u taj-brejku - 7:5. U poslednjem setu nije bilo brejkova do rezultata 5:5, kada je Kecmanović izgubio servis da bi Francuz taj brejk potvrdio u narednom gemu za konačan trijumf.

U narednom kolu Umber ide na Stefanosa Cicipasa koji je u dva seta savladao Frensisa Tijafoa.