GOLEADA U GORNJEM MILANOVCU: TSC u sjajnom meču pobedio Metalac

25. 07. 2021. u 21:01

FUDBALERI TSC-a pobedili su Metalac u Gornjem Milanovcu sa 4:2 u 2. kolu Superlige Srbije.

ГОЛЕАДА У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ: ТСЦ у сјајном мечу победио Металац

Sjajan meč viđen je u ovom gradu, a publika je mogla da uživa u čak šest golova. To je i glavni razlog zašto ljubitelji najvažnije sporedne stvari na svetu dolaze na stadion.

Meč je dobro počeo po domaće, pošto je u 14. minutu Cvetković zatresao mrežu Filipovića. Ipak, gostima je bilo potrebno tri minuta da preokrenu rezultat, a strelci su bili Tomanović i Banjac.

Furiozno je tim Mladena Krstajića počeo i drugi deo meča. Đuro Zec je gol Metalca pogađao u 51. i 53. minutu. Stojić je u nadoknadi vremena uspeo da ublaži poraz svog tima.

TSC posle ove pobede ima maksimalnih šest bodova, dok Metalac ima samo jedan.