MAĐARI ŠOKIRALI ŠAMPIONA SVETA: Francuska remizirala na "Puškaš Areni" (VIDEO)

19. 06. 2021. u 16:57

FUDBALERI Mađarske u 2. kolu F grupe igrali su na "Puškaš Areni" protiv reprezentacije Francuske, aktuelnog šampiona Sveta, rezultat je bio 1:1 (1:0).

МАЂАРИ ШОКИРАЛИ ШАМПИОНА СВЕТА: Француска ремизирала на Пушкаш Арени (ВИДЕО)

Domaći sastav u prvom poluvremenu šokirao je "galske petlove" koji su se ispromašivali, a posebno treba istaći promašaj Karima Benzeme

U zaustavnom vremenu prvog poluvremena stigla je kazna, Atila Fiola je iskoristio fantastični dupli pas za vođstvo Mađarske.

Usman Dembele je u 59.minutu pogodio stativu, a Antoan Grizman je na dodavanje Mbapea postavio konačnih 1:1. Kod drugog gola treba istaći i ispucavanje Iga Lorisa koji je ispucao loptu do napadača PSŽ.