PARTIZAN DOVEO PRVO POJAČANJE: Doskorašnji štoper Vojvodine stigao među crno-bele
PARTIZAN je doveo prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. U pitanju je doskorašnji fudbaler Vojvodine Siniša Saničanin.
Siniša Saničanin Foto M. Vukadinović
Saničanin je već utanačio sve detalje saradnje sa crno-belima, pošto mu je istekao ugovor sa Vojvodinom.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine je već mesecima bio prvi pik uprave kluba iz Humske i na kraju se sve dobro završilo po Partizan.
Ovaj 26-godišnjak iz Prijedora je imao dosta ponuda jedna od njih je stigla iz Saudijske Arabije, ali je svestan da je Paritzan najbolja opcija za njega.
Nema sumnje da će biti veliko pojačanje za odbranu vicešampiona Srbije, posebno ako se zna da klub napušta Svetozar Marković i da se ne računa na Makija Banjaka.
Pre Vojvodine Saničanin je igrao za Mladost iz Lučana, banjalučki Borac i Rudar iz Prijedora.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NEZAUSTAVLjIVA BARSA: Jamal i družinu jurišaju ka tronu Evrope, ima li Atletiko ono što je potrebno da ih zaustavi?
OD 21.00 na "Kamp Nou" Barselona dočekuje Atletiko Madrid u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, ovo će im biti već peti obračun od starta sezone, odlično se poznaju i ako je suditi po dosadašnjim obračuna trebali bi gledati pravi fudbalski spektakl.
08. 04. 2026. u 07:10
PREMINUO DUŠKO VUJOŠEVIĆ
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević preminuo je ove srede u 67. godini.
08. 04. 2026. u 12:10
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)