ZVANIČNO: Dušan Vlahović najbolji mladi igrač Serije A
FUDBALER Fjorentine Dušan Vlahović proglašen je danas za najboljeg igrača Serije A do 23 godine.
FOTO: Tanjug/AP
Vlahović je u nedavno završenoj sezoni postigao 21 gol i upisao dve asistencije.
Kako je u obrazloženju odluke navela Serija A, srpski fudbaler ima 95 odsto potencijala da postane vrhunski igrač. Takođe se navodi da mu je procenat realizacije 25 odsto, kao i da je stvorio 46 šansi za gol u prošloj sezoni.
Fjorentina je sezonu završila na 13. mestu na tabeli Serije A, a Vlahović na četvrom mestu liste strelaca. Ispred njega su bili samo Kristijano Ronaldo (29 golova), Romelu Lukaku (24) i Lukas Mjuriel (22).
Preporučujemo
ZAPELI PREGOVORI FIORENTINE I VLAHOVIĆA: Srbin ne prihvata fiksnu klauzulu
19. 05. 2021. u 11:39
NOVI ČETVOROGODIŠNjI UGOVOR ZA NAŠEG ASA: Za Vlahovića 100 miliona evra
17. 05. 2021. u 21:33
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)