"ZA NAS JE SVAKO PRVENSTVO VAŽNO!" Saša Lukić se oglasio pred utakmicu Švedska - Srbija
FUDBALERI Srbije poslednju proveru pred EURO 2024 odigraće u subotu protiv Švedske. O duelu sa skandinavskom selekcijom govorio je Saša Lukić.
FOTO: M. Vukadinović
Vezista Fulama je istakao da on i saigrači veoma poštuju rivala koga su u poslednja dva puta pobedili.
- Veoma poštujemo selekciju Švedske, imaju veoma dobar tim, igrali smo već dva meča protiv njih, ostvarili smo pobede, nadam se da će tako biti i sada – rekao je Lukić.
Dotakao se i oproštaja koji će imali legendarni napadač Zlatan Ibrahimović.
- Ispraćaj Ibrahimovića? Drago nam je, veliko ime, velika karijera, ostavio je veliki trag u fudbalu.
Potom se opet osvrnuo na duel sa Švedskom, ali i onoga što Srbiju čeka na Evropskom prvenstvu.
- Za nas je ovo generalna proba pred Prvenstvo Evrope. Bilo je grešaka protiv Austrije, želimo da ih ispravimo, igrači su svesni svega, očekujem dobru Srbiju protiv Švedske. Težimo da igramo napadački fudbal od dana kada je "Mister" došao za selektora, slušamo njegovo opredeljenje i verujemo da će sve biti kako treba. Da li ćemo igrati napadački stalno? Težimo tome, ali sve zavisi i od rivala. Na startu igramo protiv Engleske, veoma dobre, ofanzivne selekcije. Treba dakle da miksujemo, da budemo pametni u svojim odlukama na terenu. Svako prvenstvo, da li svetsko ili evropsko, za nas je važno. Uvek će da postoji pritisak, svesni smo, moramo da budemo spremni u glavama i idemo od utakmice do utakmice - zaključio je Lukić.
Utakmica Švedska - Srbija igra se u subotu od 18 časova u Solni.
BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu
Preporučujemo
"ZNAM DA SMO BOLjI!" Evo šta je Piksi rekao uoči poslednje provere pred EURO 2024
07. 06. 2024. u 19:11
STIGLE PRVE FOTOGRAFIJE: Evo kako izgleda Novak Đoković posle operacije (FOTO)
06. 06. 2024. u 11:13
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)