TRAGOVI U PESKU: Atraktivne fotke Bojane Krsmanović sa Maldiva
MANEKENKI Bojani Krsmanović omiljena destinacija su Maldivi, pa se i ove zime otisnula na egzotično putovanje. A na Madivima - svega ima osim zime.
Foto Instagram/bojana
Nebrojeno puta se već zanosna lepotica slikala na tamošnjim peščanim plažama, ali svaka nova fotografija izaziva divljenje i mami uzdahe muškaraca. Izuzetak nije ni novi serijal na "Instagramu".
Ne zna se šta više privlači pažnju kada ugledate Bojanu, pa još u ovakvom ambijentu. Uz zrnca peska, izvajana guza je još seksepilnija, a o savršenoj liniji ne treba ni trošiti reči. "Srpska kraljica", "Afrodita", "princeza", samo su neki od komentara oduševljenih pratilaca.
Preporučujemo
"MEŠTROVIĆ JE IZVAJAO": Olja Crnogorac izazvala divljenje pratilaca društvenih mreža
04. 02. 2021. u 11:12
STIŽE ČETVRTO DETE: Lepotica Jelena Bin Drai još jednom u blagoslovenom stanju
21. 01. 2021. u 10:16
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)