ALEKSANDRA SA NASLEDNIKOM USLIKANA U CENTRU BEOGRADA: Evo kako je pevačica uživala sa sinom (FOTO)
PEVAČICA Aleksandra Prijović svakodnevno uživa sa sinom Aleksandrom, a sada je objavila fotografiju sa njim iz centra Beograda.
Foto: Instagram
Pevačica je tokom jučerašnjeg dana odvela sina u zoološki vrt, gde su uživali dok su obilazili i razgledali životinje.
On je bio oduševljen slonom, a Prija nije mogla a da ne zabeleži ovaj trenutak i da ga podeli sa svojim pratiocima na svom Instagram profilu.
Foto: Instagram
Preporučujemo
Umro brat Silvane Armenulić, sestra se oprostila: "Abudine - zauvek u molitvama"
01. 03. 2026. u 20:38 >> 20:45
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)