NIJE ME POVREDILO, ALI… Jana Todorović progovorila o svađi sa Nućijem
11. 06. 2024. u 23:55
PRE nekoliko dana u medijima je odjeknula vest da je pevačica Jana Todorović isprozivala mladog repera Nućija.
Povezane vesti
BAKŠIŠ SAM POŠTENO ZARADILA, A UVEK GA DELIM SA SVOJIM MUZIČARIMA: Jana Todorović o iskrenosti, karijeri i poštovanju prema kolegama (FOTO)
FOLK zvezda Jana Todorović godinama važi za jednu od najiskrenijih i najneposrednijih pevačica na domaćoj estradi. Publika je voli zbog snažnih emocija koje prenosi sa scene, ali i zbog ljudskosti koju pokazuje van reflektora.
05. 03. 2026. u 23:20
Najnovije iz rubrike
LJUBIO NAJVEĆE LEPOTICE HOLIVUDA: Slavni glumac bio u braku sa Madonom, a sada je sa devojkom koja je mlađa od njegove dece
ŠON Pen je krajem 2024. godine potvrdio je vezu sa 34 godine mlađom moldavskom glumicom i manekenkom Valerijom Nikov.
12. 03. 2026. u 18:00
PODELILA NAJLEPŠE VESTI: Porodila se "Loto devojka" - evo kog je pola beba
ČESTITKE ne prestaju da pristižu sa svih strana.
12. 03. 2026. u 17:35
"ROĐENO MOJE, UVEK ĆEŠ BITI U MOM SRCU" Darko Lazić se potresnim rečima oprostio od brata
DRAGAN Lazić, rođeni brat pevača Darka Lazića, tragično je nastradao juče u saobraćajnoj nesreći u blizini Šapca u opštini Vladimirci.
12. 03. 2026. u 17:03
TEŠKO ODRASTANJE FRONTMENA "LEKSINGTONA": Bežao od granata, išao po logorima, a onda su sa sestrom 2 meseca držali u zatvoru
TEŠKO detinjstvo pratilo je Bojana Vaskovića, ali danas živi život velike zvezde i porodičnog čoveka.
12. 03. 2026. u 17:00
VELIKO MUZIČKO FINALE: "Leksington" bend održao sinoć šesti od osam koncerata (FOTO)
POPULARNI „Leksington“ bend nastavio je trijumfalni niz koncerata u prepunoj Plavoj dvorani Sava centra. Šesti nastup, održan sinoć u sredu 11. a sedmi - večeras, u četvrtak 12. marta, protekli su u atmosferi snažnih emocija, aplauza i horskog pevanja publike.
12. 03. 2026. u 16:40
Komentari (0)