KAKVO TELO IMA: Vesna Đogani objavila video sa mora, fanovi se momentalno zabrinuli za Đoleta
VESNA Đogani oduvek je važila za jednu od najzgonijih pevačica na estradi koja nikada nije imala oscilacije u izgledu, na čemu joj zavide brojne koleginice.
Foto: Printskrin/Jutjub/ Zvezde Granda Specijal
Iako je majka dvoje dece i nedavno je zagazila u petu deceniju života, pevačica ima telo za poželeti.
Ona je sada na društvenim mrežama objavila video sa mora, pa pokazala zašto joj i mnogo mlađe koleginice zavide.
Naime, Vesna je pozirala u roze, dvodelnom kupaćem kostimu, pa obradovala brojne pratioce, koji su oduševljeno komentarisali njen izgled.
- "Bravo", "Top", "Blago Đoletu..." - samo su neki od komentara i pohvala na račun pevačice.
Foto: Instagram/Vesna Đogani
Mnogi su dozivali Đoleta, pa mu poručivali da pazi na suprugu, koja mami uzdahe mnogih.
(Republika.rs)
BONUS VIDEO:
REČ "EKSKLUZIVA" IMA MNOGO ZNAČENjA | Sa zvezdama na ti | Br. 19 | Jelena Bašić
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)