"DA" PRED BOGOM: Biljana Sečivanović i Aleksandar Nedić venčali se u crkvi, prvi ples sve oduševio (VIDEO)
FOLK pevačica Biljana Sečivanović venčala se juče u crkvi Svetih apostola Petra i Pavla, u beogradskom naselju Vinča, za svog izabranika Aleksandra Nedića.
Foto ATA Images
Svadbena ceremonija je planirana za prošlu godinu, međutim, zbog pandemije korone, njih dvoje su se tada venčali samo u opštini, dok su crkveni obred i svadbu pomerili za juče.
Par se romantično, kočijom, uputio ka crkvi, uz pratnju muzike, a mladoženja je sve vreme kitio trubače parama.
Biljana je odabrala jednostavnu, belu venčanicu, a Aleksandar klasično crno odelo. Posle crkvenog venčanja, upriličeno je slavlje u jednom beogradskom hotelu.
Preporučujemo
MIA BORISAVLjEVIĆ IZAŠLA IZ PORODILIŠTA: Kod kuće je sačekalo veliko iznenađenje (FOTO)
13. 07. 2021. u 19:25
BRESKVICA IMA NOVOG DEČKA! Stariji je od nje 8 godina, a evo čime se bavi
12. 07. 2021. u 14:32
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)