LUMPERAJ UZ "TAČNO JE": Ceca Ražnatović pevala na slavlju Novaka Đokovića
FOLK zvezda Svetlana Ceca Ražnatović, dan posle proslave svog 48. rođendana, u utorak je zapevala na slavlju koje je Novak Đoković priredio u Beogradu povodom osvajanja titule na Rolan Garosu.
Foto Instagram printscreen/ela_novcic
Prvi reket sveta je drugu noć zaredom slavio veliki trijumf, a snimci sa privatne proslave su u sredu, ipak, procurili u javnost.
Najveseliji su, očekivano, bili Nole i njegova supruga Jelena. Sve vreme su igrali dok je Ceca pevala svoj veliki hit "Tačno je".
Ražnatovićeva je na slavlju blistala u belom, dok je Jelena bila u plavoj haljini. Novak se opredelio za belu košulju i bež pantalone.
Preporučujemo
CECA ĆE NAPRAVITI FILM O SVOM ŽIVOTU? Pevačica o dečku, deci, unuku i karijeri
09. 06. 2021. u 20:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (1)