SRPSKO-RUSKA PLEMENITOST SPASAVA NAROD U BiH! Dodik: Od 25.000 doza Sputnjika V, 500 ide u Mostar
OD 25.000 pristiglih doza ruske Sputnjik V vakcine, 500 će biti upućeno u Mostar, izjavio je danas srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik.
Milorad Dodik
Dodik veruje da će uskoro stići novi kontigenti, pa će Republika Srpska imati značajne kolicine vakcina.
On je istakao da će 500 doza biti upućeno u Mostar kao pomoć tamošnjim građanima, koji žele da prime ovu vakcinu.
- Imao sam priliku da se čujem sa nekima od njih i smatramo da treba da im pomognemo - rekao je Dodik.
Rekao je i da je danas dobio potvrdu da će 4. maja stići 80.000 doza kineske, koje je kupila Republika Srpska.
(RTRS)
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)