VELIKO DOSTIGNUĆE - POSTAVLJANJE NOVE ZASTAVE NA JARBOL: Željka Cvijanović brutalno isprozivala Biseru Turković
PREDSEDNICA Republike Srpske Željka Cvijanović komentarisala je posetu Bisere Turković Ambasadi BiH u Sjedinjenim Američkim Državama.
Foto D. Pozderović
Ona je rekla da je "veliko dostignuće za jednog ministra inostranih poslova da ode preko sveta i promeni zastavu na zgradi ambasade".
- Proćaskate sa zaposlenima u Ambasadi i usput kažete poneku lošu reč o ambasadoru, jer je Srbin. Koji spoljnopolitički dometi BiH - rekla je Cvijanovićeva.
Naime Turkovićeva je posetu Amabasadi BiH u SAD, iskoristila za postavljanje nove zastave BiH na jarbol na ulazu u zgradu Ambasade.
Preporučujemo
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)