KASA U VELIKOM PLUSU: Dobre vesti iz Ugljevika
ZA devet meseci ove godine lokalna ugljevička kasa je u suficitu 776.096 KM, rekao nam je načelnik ove opštine Vasilije Perić, nakon današnje redovne sednice Skupštine opštine.
Foto: V.M.
Perić je pojasnio da su, u ovom delu godine, prihodi bili 12.111.171 KM, dok su rashodi u iznosu od 11.335.075 KM.
- Ove pare će biti sasvim dovoljne da se nastavi sa razvojem naše lokalne zajednice, daljom izgradnjom infrastrukturnih projekata, ali i pomoći onima kojima je pomoć potrebna, kao i dalju podršku porodicama, privrednicima i poljoprivrednicima - rekao je Perić.
Odbornici su usvojili nacrt plana budžeta za narednu godinu u iznosu od 14.284.954 KM, kao i nacrt rebalansa plana budžeta za o godinu u iznosu od 15.769.736 KM.
BONUS VIDEO: "FT1P" daje odgovor, kako da osnujete preduzeće?
Preporučujemo
DODIK: Govoriti jednim glasom iz Srpske, SNSD je uvek za dijalog
19. 11. 2021. u 13:10
CVIJANOVIĆ: Srpska posvećena doslednom poštivanju Dejtonskog sporazuma
18. 11. 2021. u 16:32
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)