JEZIVI DETALJI MASAKRA U VRTIĆU: Bivši muž vaspitačice nožem ubio dvoje dece, ranio još 16 (VIDEO)
NAPADAČ, 24-godišnji muškarac koga je policija identifikovala po prezimenu Zeng, je uhapšen.
Foto: Printskrin/ jutjub/ Daesh Hunter
Na meti napada bili su i vaspitači i deca tokom popodnevnog odmora, javlja ABC njuz, pozivajući de na kinesku državnu agenciju Sinhua.
Na video snimku na kineskim društvenim mrežama vidi se kako okrvavljena deca plaču, dok pojedini nepomično leže na podu.
Vlasti nisu otkrile motiv napada, a honkoški mediji navode da je osmnjičeni prolazio kroz brakorazvodnu parnicu, a da je njegova supruga radila u vrtiću.
Preporučujemo
KINEZI SPREMAJU KOMBINACIJU VAKCINA: Način za povećanje efikasnosti cepiva
28. 04. 2021. u 11:10
BRATE, OSVETIĆU TE: Knele nije ispunio kletvu, ali je usledila krvava serija obračuna
28. 04. 2021. u 19:38
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)