FOTOGRAFIJA SA INAUGURACIJE O KOJOJ PRIČA PLANETA: Pogledajte šta se dešavalo dok je Bajden polagao zakletvu (FOTO)
DžO BAJDEN je juče položio zakletvu i postao 46. predsednik Sjedinjenih Američkih Država.
Foto: EPA
Mediji danas bruje o brojnim detaljima sa inauguracije, a jedan od njih raznežio je mnoge koji su videli fotografiju nastali na groblju u Delaveru.
Naime, u trenucima dok je Bajden držao prvi predsednički govor, čovek u uniformi kleknuo je na grob Bajdenovog sina Boa u Delaveru.
Bo Bajden je preminuo nakon borbe sa teškom bolešću u maju 2015. godine. Bio je političar i advokat, a iza sebe je ostavio dvoje dece.
Mnogi ističu simboličnu činjenicu da je on preminuo u 46. godini, a njegov otac je juče postao 46. predsednik Sjedinjenih Država.
Preporučujemo
KOLIKO JE BOGAT DžO BAJDEN: Evo kako je zaradio prvi novac i kolika mu je plata
21. 01. 2021. u 09:40
PRVI RAZGOVOR SA STRANIM LIDEROM: Evo sa kojim šefom države će Bajden razgovarati
21. 01. 2021. u 08:19
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (1)