OGLASIO SE KREMLJ NAKON PRETNJI PISTORIJUSA: Nemačka ponovo postaje opasna

Марија Стевановић
Marija Stevanović

14. 07. 2025. u 22:47

NEMAČKA ponovo postaje opasna, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, komentarišući reči ministra odbrane Nemačke Borisa Pistorijusa da su nemački vojnici spremni da u slučaju rata između ubijaju ruski vojnici.

ОГЛАСИО СЕ КРЕМЉ НАКОН ПРЕТЊИ ПИСТОРИЈУСА: Немачка поново постаје опасна

Foto: Shutterstock

„Nemačka ponovo postaje opasna“, rekao je Peskov, dodajući da mu je teško da poveruje u reči Pistorijusa.

„Ali, nažalost, tako je“, dodao je on.

Ranije je nemački ministar u intervjuu za Financial Times izjavio da će oružane snage Nemačke biti spremne da ubijaju ruske vojnike u slučaju napada Moskve na neku od članica NATO-a.

(Sputnjik)
 

BONUS VIDEO:

"STAZE KOSMETA": Sušiće - Epizoda 2

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma