GORI TRŽNI CENTAR U MOSKOVSKOJ OBLASTI: Poznato da li ima žrtava (VIDEO)
POŽAR je izbio u tržnom centru u Koroljovu, u Moskovskoj oblasti.
Foto: Printscreen/TV Zvezda
Kako je javila pres služba Glavne uprave Moskovske oblasti Ministarstva za vanredne situacije Rusije, vatrogasci su već stigli na lice mesta.
Na internetu se pojavio video snimak na kojem se jasno vide gust crni dim i plamen koji izlaze iz prozora drugog sprata.
- Prijava o požaru je primljena na adresi: Moskovska oblast, Koroljov, ulica Džeržinskog, zgrada 23. Po dolasku prvih vatrogasno-spasilačkih jedinica utvrđeno je da na drugom spratu upravne zgrade gori građevinski materijal. Prema preliminarnim informacijama, nema žrtava - navodi se u saopštenju Ministarstva za vanredne situacije Rusije.
Neposredno ispod zapaljene zgrade nalazi se karaoke restoran.
(Zvezda)
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
NEĆETE VEROVATI: Medvedev dao svoj predlog tampon-zone između Rusije i Ukrajine (VIDEO)
25. 05. 2025. u 17:02
LITVANIJA KIPTI OD BESA: Pozvala na hitnu izolaciju Rusije zbog jedne stvari (FOTO)
25. 05. 2025. u 16:57
BIVŠI ANALITIČAR CIA: Zapad nije uspeo da potčini Rusiju, to je bolesna fantazija
25. 05. 2025. u 17:11
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (0)