TRAMP PRED PROBLEMOM: Kongres će vršiti pritisak povodom sankcija Rusiji
DRŽAVNI sekretar Sjedinjenih Američkih Država Marko Rubio je ocenio da će američki Kongres vršiti pritisak na Trampovu administraciju u cilju pooštravanja sankcija Rusiji.
AP Photo/Chris Szagola
- Nećemo moći tome da se suprotstavimo, ukoliko ne ostvarimo napredak u vezi sa mirnim rešavanjem krize u Ukrajini - poručio je američki zvaničnik.
On je dodao da su neki zakonodavci već počeli da predlažu predloge zakona o jačanju antiruskih sankcija.
(Sputnjik)
Preporučujemo
MARTIN NAJAVIO POČETAK ISTRAGE: Navodno procurele informacije o napadu na Kapitol
04. 04. 2025. u 16:44
BEZ POSLA VIŠE OD SEDAM MILIONA LjUDI: Nezaposlenost u SAD u martu porasla na 4,2%
04. 04. 2025. u 15:10
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)