100 UKRAJINCA JE U KOTLU KOD SUDŽE Komandant Ahmata: Komanda ih je napustila
ZAMENIK komandanta jedinice "Ahmat" sa kodnim imenom "Obaveštajac" rekao je za TV "Rusija 1" da ruske snage napreduju u pravcu ukrajinskog grada Sumi.
Foto MO Rusije
Prema njegovim rečima, na teritoriji Sudže i u okolini još ima ostataka ukrajinskih snaga koje pružaju otpor, mnogi se kriju u podrumima jer ih je komanda napustila.
Upitan da li postoji plan da se "ide na Sumi", "Obaveštajac" je rekao da ne može da otkriva zadatak i gde je granica do koje idu.
Podsetimo, ruski predsednik Vladimir Putin ranije je predložio da se razmotri stvaranje bezbednosne zone duž državne granice.
Više od 100 ukrajinskih vojnika opkoljeno je zapadno od Sudže, rekao je za Sputnjik oficir 22. motorizovanog puka pod kodnim imenom "Vitez".
"Ukrajinska jedinica koja broji oko 100 vojnika opkoljena je zapadno od Sudže. Na njih je otvorena artiljerijska vatra. Niko se neće spasiti", rekao je on.
(sputnikportal.rs)
RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
"UHAPSITE PUTINA" Međunarodni krivični sud izdao nalog za privođenje predsednika Rusije
05. 12. 2025. u 21:00
POGOĐEN SOLITER U GROZNOM Hitno se oglasio Kadirov: Brzo stiže i odgovor
05. 12. 2025. u 20:30
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)