LIDER BELORUSIJE DONEO ODLUKU: Lukašenko pomilovao više od 20 osoba osuđenih za ekstremizam
PREDSEDNIK Belorusije Aleksandar Lukašenko pomilovao je 23 osobe koje su bile osuđene za ekstremističke zločine, saopštila je Pres-služba beloruskog lidera.
Foto: Profimedia/Ilustracija/Vikipedija
Među pomilovanima su tri žene i 20 muškaraca, od kojih 13 osoba ima više od 50 godina, 14 boluje od neke hroničnih bolesti, a 12 ima decu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Belorusije biće odgovorno za praćenje ponašanja pomilovanih u skladu sa zakonom, navedeno je u saopštenju.
BONUS VIDEO: LUKAŠENKO NAKON SASTANKA SA SIJEM: Želimo da Kina postane moćna sila
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)