MEDVED ŽENI OTEO RUČAK, PA JOJ LUPIO ŠAMAR: Scena za nevericu u meksičkom gradu, divlja zver se ponašala sasvim ''opušteno'' (VIDEO)
U BAŠTI hotela u meksičkom gradu San Pedro Garza Garsija, zabeležena je scena za nevericu.
FOTO: Vjekoslav Joksimović
Neimenovanoj ženi za ručkom se “pridružio” divlji medved, koji je pojeo hranu iz tanjira, a zatim je ošamario!
Na početku, divlja zver se nepozvana gosti hranom, dok žena nepomično sedi za stolom. Pored nje je muškarac koji se takođe ne pomera.
Čim je medved upao u baštu, pojavili su se zaposleni koji su pokušali da ga oteraju. Međutim, životinja se nije uznemirila. Nastavila je da jede, a zatim iznenada udarila ženu šapom po licu.
Potom je pobegla iz restorana, dok je gošća ostala mirna. Koliko je poznato, prošla je bez povreda, prenosi Daily Mail.
Životinja se bacila na poslužavnike s hranom, dok je majka zaštitila dečaka, prekrila mu lice, i skamenjeno posmatrala prizor.
Kada je napunio stomak, medved je odšetao u divljinu.
(Telegraf)
Preporučujemo
RUSKA VOJSKA PROBILA GRANICU: U toku panično povlačenje Ukrajinaca sa fronta (FOTO)
21. 12. 2025. u 14:01
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)