UHAPŠEN PAR POREKLOM IZ SRBIJE ZBOG OTMICE DETETA: Evo u kakvom je stanju beba
KRISTINA N. (25) i Kevin D. (23), navodno oboje poreklom iz Srbije, sumnjiče se da su pre nekoliko dana iz bolnice u Francuskoj oteli svoje prevremeno rođeno dete., uhapšeni su u Amsterdamu.
Foto: Police de Charleroi
Kristina N. (25) i Kevin D. (23), navodno oboje poreklom iz Srbije, sumnjiče se da su pre nekoliko dana iz bolnice u Francuskoj oteli svoje prevremeno rođeno dete., uhapšeni su u Amsterdamu.
Kako prenose mediji, beba Santijago i njegovi roditelji pronađeni su u hotelu u Amsterdamu.
Nezvanično, beba je živa i u dobrom je stanju.
Prema izvoru Le Parisiena, sumnja se da su Kevin i Kristina oteli dete iz straha da bi socijalne službe mogle da im uzmu dete.
Međutim, pre otmice nije pokrenut nikakav postupak, iako je isti razmatran. Ipak, nakon otmice, ukoliko dečak bude pronađen živ, vlasti će roditeljima, koji su poreklom iz Srbije, oduzeti starateljstvo.
Inače, policija je 22. oktobra uhapsila pet osoba, starih između 16 i 29 godina, zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji otmice maloletnog lica. Veruje se da je najmanje njih dvoje imalo ključnu ulogu u otmici malog Santjaga.
(Telegraf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"IRAN SPREMAN ZA SVEOBUHVATNU ODBRANU" Kalibaf: Ali samo ako SAD ovo urade
10. 07. 2026. u 19:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)