NAJNOVIJI PODACI O BROJU ŽRTAVA: Broj poginulih u zemljotresima u Turskoj popeo se na 45.968

Tanjug

04. 03. 2023. u 22:27

BROJ poginulih u razarajućim zemljotresima u Turskoj 6. februara približio se brojci od 46.000, rekao je danas turski ministar spoljnih poslova Sulejman Sojlu za televiziju "TRT".

НАЈНОВИЈИ ПОДАЦИ О БРОЈУ ЖРТАВА: Број погинулих у земљотресима у Турској попео се на 45.968

FOTO: AP/Tanjug

- Broj poginulih u Turskoj se popeo na 45.968. Od njih, 4.267 su državljani Sirije. Posle prvog zemljotresa imali smo još 13.000 naknadnih potresa - rekao je Sojlu, preneo je TASS.

On je dodao da se ukupno srušilo 26.300, a da su spasioci potraživali preživele ispod 26.032 objekta.

 

BONUS VIDEO: 

TO MOGU SAMO ŽENE: Vidite kako su sestrice štitile inkubatore dok je zemljotres razarao Tursku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

ŠPANCI U ČUDU: Rafael Nadal ponižen kao nikad do sada

ŠPANCI U ČUDU: Rafael Nadal ponižen kao nikad do sada

Novak Đoković dokazao je svima više puta da je najbolji teniser svih vremena. Dok pojedinci pokušavaju sve to da umanje i da ubace i Rodžera Federera u tu trku, srpski as nastavlja da dominira. Sada je jedan podatak pokazao koliko je on ispred svih, a to se nikako neće dopasti Rafaelu Nadalu i Karlosu Alkarazu.

04. 10. 2023. u 08:51

Komentari (0)

MIHINA MAJKA U CRNINI: Slike iz porodičnog doma slavnog fudbalera u Novom Sadu slamaju srce (FOTO)