KRALJ ČARLS U SEVERNOJ IRSKOJ: Bogosluženju će prisustvovati i premijerka Liz Tras
KRALj Čarls III će danas, u okviru turneje po Velikoj Britaniji, prvi put posetiti Severnu Irsku kao monarh.
Foto: Ben Stansall/Pool Photo via AP
On će se sastati sa liderima stranaka u parlamentu, gde će primiti poruku saučešća od predsednika skupštine, poznate kao Stormont, prenosi Bi-Bi-Si.
Kamila, kraljica supruga, biće sa njim, a premijerka Elizabet Tras pridružiće se kraljevskom paru na bogosluženju u Belfastu.
Čarls III je postao kralj nakon smrti svoje majke, kraljice Elizabete II, koja je preminula u četvrtak.
BONUS VIDEO: Elizabeta druga preminula u 97. godini u zamku Barmoral
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MAĐARSKI DIPLOMATA POLOŽIO ZAKLETVU: Čaba Koroši novi predsednik Generalne skupštine UN
13. 09. 2022. u 09:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)