PREMINUO VLADIMIR ŽIRINOVSKI? Pronjuškin objavio informaciju pa obrisao objavu
JUTROS je u Rusiji objavljeno da je preminuo predsednik Liberalno demokratske partije Rusije Vladimir Žirinovski u 75. godini života nakon borbe sa korona virusom.
Foto: EPA
Žirinovski je, prema navodima, preminuo u Moskovskoj klinici, a vest o njegovoj smrti saopštio je senator Aleksandar Pronjuškin, kako su preneli RIA Novosti i Sputnjik. Pronjuškin je nakon demantovanja ove vesti obrisao prvobitnu objavu u kojoj tvrdi da je predsednik Liberalno demokratske partije preminuo.
Ipak, predsedavajući Ruske Dume Vjačeslav Volodin i Ministarstvo zdravlja Rusije demantovali su ove informacije.
Podsećamo, lider Liberalno demokratske partije Rusije početkom meseca se zarazio virusom korona, zbog čega je zadobio obostranu upalu pluća.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)