SEBASTIJAN KURC POSTAJE OTAC: Austrijski kancelar objavio lepe vesti, progovorio i o političkim zloupotrebama
AUSTRIJSKI kancelar Sebastijan Kurc objavio je da će uskoro postati otac po prvi put.
Foto: Jutjub/AP Archive
Rođenje deteta se očekuje krajem novembra ili početkom decembra ove godine.
Ovaj mladi političar je poručio da će sve učiniti da se politički ne zloupotrebljavaju pojedinosti iz njegovog privatnog života.
Kako je istakao, sve će učiniti da njegov privatni život bude kakav je do sada bio, ali da je srećan što sa javnošću može da podeli lepe vesti da će postati otac.
Prema pisanju austrijskog lista ''Kronen Zeitung'', već duže vreme kruže glasine o tome da Kurc i njegova devojka Suzane Tir očekuju dete, kao i o njihovom venčanju.
Preporučujemo
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)