ALARMANTNO STANJE U HRVATSKOJ: Blizu 500 novih slučajeva zaraze koronom
U HRVATSKOJ je u poslednja 24 sata potvrđeno 486 novih slučajeva zaraze korona virusom, a broj aktivnih slučajeva je 2.662, saopštio je Štab civilne zaštite.
Foto: Depositphotos
Na bolničkom lečenju su 382 pacijenta, od kojih je na respiratoru njih 29.
Od korona virusa preminule su još četiri osobe..
U Hrvatskoj je od početka pandemije potvrđeno 19.932 slučaja korona virusa, a 317 ljudi je preminulo. Ukupno su se oporavile 16.953 osobe, od toga 258 u poslednja 24 sata.
Do danas je ukupno testirano 353.526 osoba, od toga 4.576 u poslednja 24 sata.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)